banner6

Zabıta Kanal A’da canlı yayında

banner18

8 Eylül Cuma (bu akşam) saat 19.30’da Kanal A’da Gaye Coşkun’un sunduğu “Haberin Manşeti” programında canlı yayın konuğu olacak.

Zabıta Kanal A’da canlı yayında
08 Eylül 2017 Cuma 17:34

Zabıta Teşkilatı’nın 191. yıl dönümü kapsamında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle Alanya Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Akın, 8 Eylül Cuma (bu akşam) saat 19.30’da Kanal A’da Gaye Coşkun’un sunduğu “Haberin Manşeti” programında canlı yayın konuğu olacak. Yayında Zabıta Teşkilatı’nın beklentisi, meslek yasasının bir an önce çıkmasıyla ilgili konuların yanı sıra Alanya özelinde zabıtanın çalışmaları ve toplumun beklentileri de ekranda gündeme gelecek.

Canlı olarak soru sorulacak

191. kuruluş yıl dönümünü kutlayan yurt genelindeki Zabıta Teşkilatı'nın beklentisi meslek yasasının bir an önce çıkması. Özel Kolluk olarak çalışmasına rağmen toplumun Genel Kolluk kuvveti gibi değerlendirdiği zabıtanın görev ve sorumluluklarının konulaşacağı canlı yayında, Alanya Belediyesi Zabıta Müdürü Hasan Akın'a soru ve görüşlerini iletmek isteyen vatandaşlar haberinmanseti@gmail.com ya da facebook.com/kanalalanya adresinden canlı yayına katılabilecekler.

banner27
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.