banner6

Türkiye'nin en büyük Engelli Fuarı'nda Alanya tanıtıldı

banner18

İstanbul'da bu yıl 10. su düzenlenen Engelsiz Yaşam Fuarı'nda 'Engelsiz Turizm Kenti Alanya' tanıtıldı. 4 gün süren fuarda Alanya Belediyesi’nin standı büyük ilgi gördü.

Türkiye'nin en büyük Engelli Fuarı'nda Alanya tanıtıldı
03 Aralık 2017 Pazar 17:13

İstanbul Fuar Merkezi'nde bu yıl 10.su düzenlenen Engelsiz Yaşam Fuarına 2. kez katılan Alanya Belediyesi, 4gün süren fuarda engelli bireylere ve ziyaretçilere belediyenin engellilere yönelik çalışmalarını ve engelli bireylerin Alanya’da rahat ve ulaşılabilir bir şekilde tatil yapabileceklerini anlattı.Fuar'da Alanya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından özel olarak hazırlanan broşürler ve görseller ile engelli bireylere 'Engelsiz Turizm Kenti Alanya' tanıtıldı.

“Şehrimizi en iyi şekilde tanıttık”

5 aileye çekilişle ücretsiz tatil hediye edileceğini de belirten Belediye Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül; “Bu yıl 2. kez katıldığımız Engelsiz Yaşam Fuarı'nda tüm engelli bireylerin her anlamda rahatça tatillerini şehrimizde yapabileceklerini anlattık. 4 gün süren fuarda Alanya'yı en iyi şekilde tanıttık. Görme engelli bireylerimiz içinde özel olarak hazırladığımız Kızılkule maketi ile onlara tarihi mekanlarımızı tanıttık.” dedi.  

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.