Belediyeden yeni hastanesi çevresine asfalt

banner18

banner94
Belediyeden yeni hastanesi çevresine asfalt
21 Temmuz 2017 Cuma 15:36

p>Alanya Belediyesi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresinde yeni açılan imar yollarında sıcak asfalt çalışması başlattı. Başkan Yücel, Hastane çevresinde altyapıdan kaldırım çalışmalarına kadar çok yönlü bir çalışma yürüttüklerini belirtti.

\ \ \ \

Alanya Belediyesi tarafından Oba Mahallesi’nde faaliyete geçen Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi güneyinde yeni açılan imar yollarında sıcak asfalt çalışması başlatıldı. Başkan Yücel, hastane hizmete girmeden önce bölgedeki yolları programa aldıklarını belirterek, hızlı bir şekilde altyapı ve kaldırım çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

\ \ \ \

Başkan Yücel yaptığı açıklamada, “Yaşanabilir ve güvenli bir kent ortamı için planlı, düzenli, sağlıklı ve güvenli gelişmeyi sağlamak adına ilçe genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda yeni açılan ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresindeki imar yollarını açarak üstyapı çalışmaları kapsamında sıcak asfalt çalışmalarına başladık. Hem Oba Mahallemize konforlu bir ulaşım ağı kazandırmak, hem de bölge hastanesi kategorisine giren ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine gidiş gelişlerde vatandaşlarımızın her hangi bir sorun yaşamamaları için, Alanya Belediyesi olarak bölgeye yoğunlaştık. Bu yöndeki çalışmalarımız aralıksız devam edecek.” ifadelerini kullandı.

\ \
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.