Alanya\\\\\\\'ya elektrik kesilecek !

banner18

banner94
Alanya\\\\\\\'ya elektrik kesilecek !
28 Temmuz 2017 Cuma 10:54

p>Akdeniz EDAŞ hat bakım ve yenileme çalışmaları nedeniyle bir açıklama yaptı. Alanya\\\\\\\'nın bazı mahallerinde elektrik kesintisi olacağını bildirdi. İşte kesinti yapılacak mahalleler ve yapılan duyuru;

\ \ \ \

Akdeniz EDAŞ Alanya Bölge Koordinatörlüğü, Alanya\\\\\\\'ya daha kaliteli ve kesintisiz enerji temin etmesi amacı ile yüklenici firma tarafından yeni hat çekimi tesis çalışması, direk tipi trafonun köşk tipine çevrimi işlerinin yapması ve ağaç kesimi işi yapacağından dolayı Alanya\\\\\\\'nın bazı bölgelerinde planlı enerji kesintisi yapacağız açıklamasında bulundu. 

\ \ \ \

Yapılacak enerji kesintisinden;

\ \ \ \

28 – 29 Temmuz Cuma ve Cumartesi günleri 09.00 ile 17.00 saatleri arasında yüklenici firma tarafından yeni hat çekimi işi yapılacağından  111315F1 Civandere kabin çıkışında enerji kesintisi yapılacak. Yapılacak enerji kesintisinden Kocaoğlanlı, Tırılar, Çayarası,Yaylakonak, Karakese, Cinli, Fakırcalı, Mahalleleri ve Boyalı Toslak Mahalleseri. Kızılca, Ucanca, Caltesi Merkezi, Topanbuku, Emişbeleni\\\\\\\'nin  bir kısmı etkilenecek.

\ \ \ \

28 – 29 Temmuz Cuma ve Cumartesi günleri 09.00 ile 17.00 saatleri arasında yüklenici firma tarafından yeni hat çekimi işi yapılacağından 111315F1 Civandere kabin  çıkışında enerji kesintisi yapılacak. Yapılacak enerji kesintisinden Asmaca Mahallesi, Mahmutseydi Merkez ve Mahalleri etkilenecek.

\ \ \ \

29 Temmuz Cumartesi günü 03.00 ile 08.00 saatleri arasında AOB servisi tarafından gerilim düşümü olduğu için alpek kablo çekilerek bölge ayrımı yapılacağından 111127F1 çıkışından enerji kesintisi yapılacaktır. Yapılacak enerji kesintisinden Devlet  Hastanesi Hastane Sokak, 320 Nolu Sokak ve 319 Nolu Sokak etkilenecek.

\ \ \ \

Akdeniz EDAŞ\\\\\\\'tan yapılan açıklamada, \\\\\\\"Çalışmaların erken bitmesi halinde, hatlara belirtilen saatten önce enerji verilebileceği gibi, hava muhalefeti veya başka nedenlerle çalışmadan vazgeçilmesi halinde hatlarda enerji mevcut olacağından, ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.\\\\\\\" denildi.

\ \
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.