Alanya çiçeklerle daha güzel

banner18

banner94
Alanya çiçeklerle daha güzel
19 Temmuz 2017 Çarşamba 12:14

p>Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi’ne bağlı Park ve Bahçeler ekipleri yaptığı peyzaj düzenlemeleriyle Alanya adeta çiçek bahçesine çevirdi.
\ \ Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’da sorumluluk alanı içinde bulunan, Alanya Merkez, Mahmutlar, Türkler, Konaklı, Oba ve Tosmur Sahil Bandı’nda yıl içinde yaptığı düzenlemelerle şerha farklı bir atmosfer kazandırdı. Sorumluluk alanı içindeki park, bahçe, kaldırım refüjlerde kış döneminde başta sulama olmak üzere tüm alt yapı çalışmalarını tamamlayan ekipler baharın gelmesiyle birlikte, bitki ve çiçek dikimleri gerçekleştirdi.

\ \ \ \

Alanya çiçeklerle daha güzel

\ \ \ \

Yaz aylarının gelmesiyle de birlikte ekim yapılan alanlar adeta bir renk cümbüşüne döndü. Farklı bitki ve çiçek türleriyle Alanya sokakları rengarenk bir görünüme kavuşurken, caddelerdeki bakım ve temizlik ise vatandaşların büyük takdirine topluyor. Yaz aylarının çok sıcak geçmesine rağmen çiçek ve bitkilere yapılan bakımların yerinde olması hasebiyle bitkiler canlılığını koruyor. Park ve bahçeler ekipleri de Alanya’nın daima canlı ve güzel görünmesi için sürekli görev başında.

\ \
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.