banner6

Can güvenliği sebebiyle dilekçe verdi

banner18

Gazipaşa'da geçtiğimiz günlerde aracı yaktırılan Gazeteci Hasan Kaya, can ve mal güvenliği nedeni ile Gazipaşa Kaymakamlığına bir dilekçe verdi.

banner94
Can güvenliği sebebiyle dilekçe verdi
12 Aralık 2019 Perşembe 13:07

HABER - Gazete Alanya

Kaya dilekçesinde, “Aracımı yakan belli azmetiren belli. Daha önce beni darp ettirdiğinden şüphelendiğim şahıslar şimdide biz Hasan Kaya'nın aracını da yaktırırız deyip bana göz dağı vermeye çalıştılar.”  ifadelerini kullanarak “Bu kişiler bu kez yanlış kayaya çarptı. Çünkü  evdeki hesap çarşıya tutmadı. Alışmış kudurmuştan beter olurmuş beni darp ettiren aracımı yakan ve azmettirenler yarın bir gün ne yapacağını bilemezsiniz” dediler.

Aracını yakan M.O ve yanındaki B.Ö.’nün tutuklanarak Alanya cezaevine gönderildiğini ve Azmettirici olduğu öğrenilen H.İ.T ve R.T’nin ise adli kontrol kararı ile serbest bırakıldıklarını ifade eden Kaya, “Ben zaten dilekçemde de belirtim ama bundan sonra canıma malıma gelecek her türlü olayın sorumlusu aracıma yakmaya azmettiren ve yakan kişiler olacağı herkesin bilmesini isterim” diyerek bu olayla  ilgili gece gündüz çalışarak şüphelileri kısa sürede adalete teslim eden İlçe Emniyet müdürüne ve  ekiplerine de çok teşekkür etti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.