banner6

Hüseyin Girenes, Prof. Servet Özdemir’i ağırladı

banner18

Alanya’nın başarılı okulu Hüseyin Girenes Fen Lisesi; Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği 2023 Eğitim Vizyonu programı kapsamında Prof. Dr. Servet Özdemir’i ağırladı.

banner94
Hüseyin Girenes, Prof. Servet Özdemir’i ağırladı
05 Mart 2019 Salı 14:43

Başkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof Dr. Servet Özdemir, Alanya’ya gelerek Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği 2023 Eğitim Vizyonu programı kapsamında bir konferans gerçekleştirdi. PEGEM Üyesi olan ve TEDX gibi birçok önemli konferanslarda konuşmacı olan Prof. Dr. Özdemir, Hüseyin Girenes Fen Lisesi’nde yöneticilerle bir araya geldi. Programa Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’de katıldı. Katılımın oldukça yoğun olduğu konferansta Prof. Dr. Özdemir izleyicilerden tam not alarak ayakta alkışlandı.

Program hakkında açıklama yapan Hüseyin Er, “Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü 2023 Eğitim Vizyonu Yönetici buluşmaları kapsamında Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Hüseyin Girenes Fen Lisesi’nde Prof. Dr. Servet Özdemir Hocamızı misafir ettik. Katılan ve katkıda bulunan yöneticilerimize teşekkür ediyorum.”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.