banner6

ALSMO-ALKÜ iş birliği

banner18

ALSMO-ALKÜ iş birliği
14 Aralık 2016 Çarşamba 11:05

p>Alanya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (ALSMO), Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi mensuplarını ağırladı.

\ \ \ \

ALSMO Başkanı Kerim Gökçeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, ALKÜ Dekanı Süleyman Uyar, ALKÜ Rektör Danışmanı Ercüment Okutmuş ve öğretim görevlilerini odada ağırladı. Geçtiğimiz aylarda bilgisayarlı muhasebe alanında uzman üç muhasebeciyi ALKÜ’ye ders vermek için yollayan ALSMO, ALKÜ ile iş birliğini başlatmıştı. Projeyi detaylandırmak ve yeni gelişmeler için bir araya gelen oda ve üniversite yetkilileri, iş birliğini kuvvetlendirme konusunda yeni kararlar aldı.

\ \ \ \

ALSMO Başkanı Kerim Gökçeoğlu, “ALKÜ dekanı Prof Dr. Süleyman Uyar  ve Rektör Danışmanı Doç Dr. Ercüment Okutmuş ve hocalarımızı odamızda  ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. ALSMO olarak  her türlü akademik konuda  üniversitemizde işbirliği içindeyiz. Karşılıklı olarak akademik ve hoca desteği bazında ilişkilerimiz son sürat devam edecek” dedi.

\ \ \ \

Dekan Uyar ise, “ALSMO Başkanı Gökçeoğlu’na çalışmalarında başarılar diliyorum. Bizleri çok iyi ağırladılar. İş birliğine devam sözü aldık. Karşılıklı olarak gençlerin gelişmesi için son sürat çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.                         

\ \
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.