banner6

Alanya Lisesi Mezunları dernek kuruyor

banner18

Alanya Lisesi’nin yeni müdürü Mevlüt Uysal’ı ziyaret eden Alanya’nın sevilen ismi Oğuz Korum, Alanya Lisesi mezunlarının dernek kuracağını söyledi.

banner94
Alanya Lisesi Mezunları dernek kuruyor
21 Ağustos 2019 Çarşamba 10:44

Alanya’nın sevilen simalarından Tarih Öğretmeni Oğuz Korum ve arkadaşları, Alanya Lisesi’ni ziyaret ettiler. Alanya Lisesi’nin yeni müdürü Mevlüt Uysal’ı ziyaret eden Korum, ve arkadaşları okul önünde bir de fotoğraf çekindiler.

Korum ziyaretle ilgili konuşarak, “Bugün mezun olduğum, ardından 30 yıl tarih öğretmeni olarak görev yaptığım Alanya Lisesi’ndeydik. Alanya Lisesi’ne müdür olarak atanan Sayın Mevlüt Uysal’a hayırlı olsun dedik. Bu ekip tarihi çınar Alanya Lisesi için oluşturulacak. Alanya Lisesi Mezunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği oluşumuna talip. Bu oluşum bu ekiple konuşuldu ve yola çıkıldı. Hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Evet, Alanya Lisesi önce ortaokul, 1947’den günümüze bir ekol, bir yuva. Binlerce mezunu olan tarihi bir lisemiz. Gönülleri birleşen Alanya Liselilere hep selam ola. Uzaklarda dertleşen Alanya Liselilere sevgiler. Değerli Alanya Liseliler, Değerli mezunlar sizleri gelişmelerle ilgili olarak önümüzdeki süreçte bilgilendireceğiz. Bizler mezunlar olarak yola çıktık. Hayırlara vesile ola.” ifadelerini kullandı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.