banner6

Karalar'ın ağası Göçer 20 Bin TL'yi ödedi

banner18

Gazipaşa'nın Karalar Mahallesinde düzenlenen 2. Geleneksel asker eğlencesinde Karalar Mahallesi’nin yeni ağası İsmet Göçer 20 bin TL'yi dün Karalar Kalkınma ve Dayanışma Derneği Mehmet Yaman'a teslim etti.

banner94
Karalar'ın ağası Göçer 20 Bin TL'yi ödedi
13 Temmuz 2019 Cumartesi 10:59

7 Temmuz Pazar günü akşam  Karalar Kalkınma ve Dayanışma derneği tarafından  düzenlenen 2.geleneksel asker eğlencesinde dernek yararına açık artırmaya çıkartılan tekeye 20 bin TL veren İsmet Göçer Karalar Mahallesi'nin yeni ağası seçilmişti. Yeni Ağa Göçer Cuma günü parayı dernek başkanı Mehmet Yaman'a teslim etti. Yaman, Yeni Ağa İsmet Göçer’e teşekkür etti. Facebook sayfasında bir yazı paylaşan Karalar mahallesinin yeni Ağası İsmet Göçer duygu dolu paylaşımında su ifadelere verdi:

“Ağalık gönül işidir para ile ölçülmez. Topraktan geldik toprağa gideceğiz, Allah'ın rızası olmayan işler de hayır yoktur. Allah bizleri gururdan ve Kibirden uzak eylesin. Allah herkese hiç bir beklentisi olmadan Allah rızası için gönülden sevmeyi nasip eylesin. Allah tüm dostlarımızdan razı olsun. İnsanın eti yenmez,derisi giyilmez.. Tatlı dil güler yüzden başka nesi vardır. Herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.