Gazipaşa’dan tanıtım atağı! Sessiz Cennet Gazipaşa

banner18

Gazipaşa Belediyesi ilçenin turistik ve doğal güzelliklerini yurt geneli ve uluslar arası arenalarda daha iyi anlatmak amacıyla tanıtım atağı başlattı.

banner94
Gazipaşa’dan tanıtım atağı! Sessiz Cennet Gazipaşa
20 Haziran 2019 Perşembe 11:12

Bilgi İşlem ve Basın Yayın Birimi, iki farklı dönemde çekecekleri tanıtım filmi ile ilçenin doğal ve tarihi güzelliklerini tanıtacak. Yaz ve kış ayı olmak üzere iki farklı mevsimde çekim yapacak ekip, 'Sessiz Cennet Gazipaşa' projesini hayata geçiriyor. Gazipaşa Havalimanı'nda başlayan çekimler yaklaşık 3 ay sürecek. Yaz mevsimini kapsayan dönemde Gazipaşa'nın yaylaları başta olmak üzere, önemli turistik bölgeleri, doğal güzellikleri yaklaşık 5 dakikalık bir tanıtım filmine dönüştürülecek. 'Sessiz Cennet Gazipaşa' adlı proje ile Gazipaşa’nın doğal güzellikleri sosyal medya ve fuarlarla tanıtılması hedefleniyor. Yaz mevsimi ile başlayan ilk tanıtım filmi projesi yaklaşık 3 ayda tamamlanacak.

GAZİPAŞA'YI HERKES TANIYACAK

Tanıtım filmi hakkında açıklama yapan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “İlçemizin doğal güzelliklerini hakkıyla anlatan, gerçek potansiyelimizi yansıtan tanıtım filmlerimiz yoktu. İlçemizin doğal güzellikleri, tarihini, yaylalarını, plajlarını, doğal koylarını, doğal havuzları yansıtan yeni bir tanıtım filmi projesini hayata geçireceğiz. Cennet gibi bir doğamız var. Güneyköy Mahallesi'nde bulunan Kral Koyu, Nohut Yeri mevkiinde bulunan Antiocheia Ad Cragum Kenti, Gazipaşa Havalimanı, Koru Doğal Havuzlar, Adanda Kalesi ve daha sayamayacağımız birçok güzelliklerimiz bu tanıtım filmi içinde yer alacak. Şehrimizin ne kadar özel, ne kadar güzel olduğunu anlatacağız. ‘Sessiz Cennet’ diye nitelediğimiz şehrimizin etkileyici tüm doğal güzelliklerini tanıtmayı hedefliyoruz. Tüm bu çalışmaları belediyemiz bünyesinde yer alan Bilgi İşlem ve Basın Yayın Birimi tarafından kendi imkanlarımızla yapılacak. Arkadaşlarımız çekimlere dün itibariyle Gazipaşa Havalimanı'nda başladı. Havalimanımızı kullanan uçaklar, yolcular tek tek görüntülendi. Arkadaşlarımız yaz mevsiminde yapılacak çekimleri yaklaşık 3 ayda tamamlayacak. Ardından yapılan çekimler birleştirilerek, fuarlarda, festivallerde, sosyal mecralarda kullanabileceğimiz çok özel bir klip olacak" dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.