banner6

Başkan Gül'e sıra teşekkürü

banner18

Kemer Merkez İlkokulu öğretmen, veli ve öğrencilerinden oluşan bir grup okullarının 100 adet sıra ihtiyacını karşılayan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Gül, "İlçemizde eğitime yılda 1 milyon liralık destek sağlıyoruz" dedi.

Başkan Gül'e sıra teşekkürü
14 Şubat 2018 Çarşamba 13:31

Kemer Merkez İlkokulu'nun 100 adet sıra ihtiyacı Kemer Belediyesi tarafından karşılandı. Şubat ayı başında okulu ziyaret eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, yeni ve modern sıraları okul yöneticilerine teslim etti. Okul Müdürü Faruk Şahin, Okul Aile Birliği Başkanı Ziynet Özparlar, öğretmenler ve öğrencilerden oluşan bir grup Başkan Mustafa Gül'e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Minik öğrenciler Başkan Gül'e teşekkürlerini ifade eden çiçek verdi. Başkan Gül de ziyaret anısına öğrencilere çeşitli hediyeler sundu.

EĞİTİME HER YIL 1 MİLYON LİRA

Ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu kaydeden Başkan Gül, "Çocuklar beni sevgili başkan amcaları olarak gördükleri için 14 Şubat Sevgililer Günü'nde çiçek getirmişler. Kemer'imizdeki bütün çocuklar benim sevgili yavrularımdır. Türkiye'de başka bir örneği olmayacak çapta eğitime destek oluyoruz. İlçemizdeki tüm devlet okullarına her yıl 1 milyon liralık yardımda bulunuyoruz. Üstelik bu rakama verdiğimiz hizmetler ve emekler dahil değil. Biz insana yatırım yapıyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz. Bu katkılarımız devam edecek" dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.