banner6

Mevlüt Yeni 5'inci kez başkan

banner18

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) bu yıl Demokrasi ve Birlik teması ile gerçekleştirdiği 17. Olağan Genel Kurulu'nda dört dönemdir AGC Başkanlığı yapan Mevlüt Yeni, güven tazeleyerek 5'inci kez başkan seçildi.

banner94
Mevlüt Yeni 5'inci kez başkan
06 Ekim 2018 Cumartesi 18:32

Olağan Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Açılış konuşmasını yapan Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, gazetecilerin zor bir dönem yaşadığı bugünlerde barış ve kardeşlik duygusuna vurgu yaparak tek listeyle seçimlere girilmiş olmasının bunun en güzel örneklerinden olduğunu söyledi.

Başkan Yeni, rakip olmamasının kendisini ve yönetim kurulunu asla şımartmayacağını söyledi. Yeni, hem gazetecilerin hem Antalya'nın problemlerinin çözümünde kentin en önemli ve güçlü sivil toplum kuruluşlarından biri olarak varlığını hissettirmeye devam edeceği belirterek, yeni dönemde iki önemli projesinin bulunduğunu kaydetti. Başkan Mevlüt Yeni bunlardan birinin Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin kamu yararına dernek statüsüne alınması, diğerinin ise üyelerin ev sahibi yapılmasına yönelik çalışmalar olduğunu sözlerine ekledi.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni yönetim kurulu önümüzdeki günlerde göreve başlayacak.

AGC'nin yeni yönetim kurulunda Rukiye Benek, Rasim Gündüz, Haşmet Öyken, İdris Taş, Cafer Eser, Şifa Çiçek, M. Ahmet Öcal, Salim Uzun, Ersin Aydın, Ahmet Demir yer alıyor.

Kaynak: MY GAZETE

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.