banner6

Hizmete aralıksız devam

banner18

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kayabaşı Mahallesi, Kayabaşı mevkiinde bulunan mezarlığın önce namazgahını yaptı ardından altını parke ile kapladı.

banner94
Hizmete aralıksız devam
30 Ekim 2018 Salı 10:27

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerdeki hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Daha önce tespit edilen ve programa alınan işler tek tek yapılarak vatandaşın hizmetine sunuluyor. Bu kapsamda Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kayabaşı Mahallesi, Kayabaşı Mevkii’ndeki mezarlığın girişine namazgah yaptı. Namazgahın tamamlanmasından sonra altı da parke taşları ile kaplandı. Geçtiğimiz günlerde tamamlanan çalışmanın ardından namazgah mahalle halkının hizmetine açıldı.

MUHTAR VE VATANDAŞLAR BÜYÜKŞEHİR’İN HİZMETLERİNDEN MEMNUN

Kayabaşı Mahallesi Muhtarı Mesut Göztaş ve mahalle sakinleri yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirerek, “ Büyükşehir Belediyesi, içme suyu, yolumuzun sıcak asfaltla kaplanması ve mezarlıklarımızla ilgili bugüne kadar talep ettiğimiz birçok hizmeti yaptı. Son olarak Kayabaşı mevkiindeki mezarlığımıza namazgah yapıldı ve altı parke ile kaplandı. Şimdi vatandaşlarımız tozdan topraktan ve yağmur ve güneşten korunma imkanı buldu. Bu hizmeti bizlere getiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve ekibine teşekkür ediyoruz “ dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.