banner6

Belediye genç kızların hayallerini gerçekleştirdi

banner18

Kepez Belediyesi'nin katkıları ile en büyük hayalleri gelinlik giymek olan engelli ve down sendromlu 23 genç kıza 'Gelinlik Giyme Merasimi' düzenleniyor.

banner94
Belediye genç kızların hayallerini gerçekleştirdi
31 Ekim 2018 Çarşamba 14:44

Kepez Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi ve Engelli Eğitim Kültür Sağlık Spor Vakfı işbirliğiyle çok özel bir etkinliğe imza atılıyor. En büyük hayalleri gelinlik giymek olan engelli ve down sendromlu 23 genç kıza 'Gelinlik Giyme Merasimi' düzenleniyor. Masal Park Düğün Salonu'nda 2 Kasım Cuma günü saat 20.00'de gerçekleştirilecek temsili düğün ile özel gençlerin yıllardır hayalini süsleyen gelinlik giyebilme arzusu gerçekleştirilecek.

ÖNCE KUAFÖR, SONRA DÜĞÜN KONVOYU

Kepez Belediyesi, 'Gelinlik Giyme Merasimi' için muhteşem bir organizasyon hazırladı. Etkinliğin ilk etabında özel gençler evlerinden alınarak, kuaföre götürülecek. Gelin saçları ve gelin makyajları yapılan gençler, gelinliklerini giydikten sonra konvoy eşliğinde merasimin yapılacağı Masal Park Düğün Salonuna getirilecek. Özel gelinlerin aile ve akrabalarının da katılacağı 'Gelinlik Giyme Merasimi'nde hem hayaller gerçek olacak, hem de unutulmayacak bir akşam yaşanacak.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.