Belde Haberleri HABERLERİ
Noel Baba hız kesmedi
11 Şubat 2019, 13:36 0
Noel Baba hız kesmedi
Antalya'nın Demre ilçesindeki 'Noel Baba' olarak bilinen Aziz Nikolaos Anıt Müzesi'ni ziyaret edenlerin sayısı geçen yıla göre bu yıl ocak ayında fazlasıyla arttı.
Başkan Türel Yozgatlılarla bir araya geldi
11 Şubat 2019, 12:53 0
Başkan Türel Yozgatlılarla bir araya geldi
Antalya’da yaşayan Yozgatlılar ile bir araya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, nerde doğmuş olursa olsun Antalya’da yaşayan herkesi hemşeri olarak gördüklerini ifade ederek, “Antalya’da birçok hemşeri derneğimiz bu muhteşem Anadolu coğrafyasının zenginliği Antalya’da yaşatarak bu şehrin güzelliğine güzellik katıyorlar” dedi.
Emekli polisin organları vasiyeti üzerine bağışlandı
09 Şubat 2019, 16:57 0
Emekli polisin organları vasiyeti üzerine bağışlandı
Antalya'da beyin ölümü gerçekleşen emekli polis memuru Mustafa Şentürk'ün (48) organları, vasiyeti gereği bağışlandı. Kardeşinin iyilikseverliğiyle tanındığını anlatan Gülten Şentürk, "Beyin ölümünün sonrasında da organlarıyla insanlığa yararlı oldu" dedi.
Heyelan alarmı verildi ! "Evler yıkılacak diye korkuyoruz"
09 Şubat 2019, 16:46 0
Heyelan alarmı verildi ! "Evler yıkılacak diye korkuyoruz"
Antalya'nın Kumluca ilçesinde bir ay önce başlayan ve etkisi giderek artan heyelan, yaklaşık 50 dönüm seraya zarar verdi. 4 evin yıkılma tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı bölgeye elektrik de verilemiyor.
Uysal: Hizmetlerimizde siyasi ayrım yok
09 Şubat 2019, 14:24 0
Uysal: Hizmetlerimizde siyasi ayrım yok
Meltem Mahallesi'nde yapımı tamamlanan ve yenilenen parkların açılışı için düzenlenen törende konuşan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, kamu hizmetlerinin tarzını, standardını kendi dünya görüşlerine göre belirlediklerini ifade ederek, “Ancak hizmetleri bütün insanlarımıza eşit dağıtıyoruz. Bizim hizmetlerimizde siyasi ayrım yok" dedi.
Jandarma Havacılık Tırı yollara düştü
09 Şubat 2019, 14:14 0
Jandarma Havacılık Tırı yollara düştü
İçişleri Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Jandarma Havacılık Başkanlığı'nın etkinlik ve faaliyetlerine ilişkin tanıtım ve ürünlerinin satışı amacıyla özel olarak üretilen JHV-STORE Tırı, çalışmalarına Antalya'da devam etti.
Bakan Gül'den FETÖ'cü tepkisi
09 Şubat 2019, 13:16 0
Bakan Gül'den FETÖ'cü tepkisi
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, 'FETÖ'ye yönelik mücadeleyi bitirdik, bunların hepsini temizledik, bunların sayısı bu kadardır' rehavetine asla kapılmamak gerektiğini belirterek, “Ağır ceza mahkeme başkanı duruşmada, kamerada gösteriyor. Kendi resmini görüyor videoda, sözde sakal, bıyık bırakmış. Dalga geçer gibi 'O kişi ben değilim' diye bu milletle, mahkemeyle dalga geçmeye çalışıyor. Ama bu milletle, Türk yargısıyla dalga geçilmeyeceğini başta bu hainler ve bütün dünya görecektir" dedi.
Yaşlıların yeni adresi 'Aktif Yaşlı Merkezi'
09 Şubat 2019, 12:59 0
Yaşlıların yeni adresi 'Aktif Yaşlı Merkezi'
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Korkuteli'nde hizmete açtığı Aktif Yaşlı Bakım Merkezi, yaşlı bireylerin yeni buluşma adresi oldu. 65 yaş üstü bireyler merkezde hem spor yapıyor hem fizik tedavi oluyor. Sanat ve sosyal etkinliklerin yanı sıra danışmanlık hizmeti de alan yaşlı bireyler, merkezin hem bedensel hem de ruhsal yönden kendilerine çok iyi geldiği belirtiyor.
Bu caddelerinin asfaltları yenileniyor
09 Şubat 2019, 12:48 0
Bu caddelerinin asfaltları yenileniyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle 10 Şubat'ta Cebesoy Caddesi, 11 Şubat'ta da Uncalı Caddesi trafiğe kapalı olacak.
Cinayet sanığı iddiaları reddetti
09 Şubat 2019, 12:29 0
Cinayet sanığı iddiaları reddetti
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde, kayıp olarak aranırken tarlada battaniyeye sarılı cesedi bulunan Dilara Kandak'ın (23) öldürülmesiyle ilgili tutuklu yargılanan eski eşi Ahmet Yorulmaz (25), "Dilara'yı 24 Ocak 2018'den sonra hiç görmedim. 4 Mart 2018'de cesedi bulundu. Onun vücudunda spermlerimin nasıl tespit edildiğini bilemiyorum" dedi.