banner6

Vurguncu banka müdürü paraları nereye yollamış

banner18

Vurguncu banka müdürünün Arif İ.’nin İzmir'de yakalanmasından sonra polislere ötmeye başladı. Üzerinden nakit 300 bin TL çıktı.

Vurguncu banka müdürü  paraları nereye yollamış
24 Eylül 2018 Pazartesi 15:24

Alanya'da iş adamlarından topladığı 100 milyon TL ve banka müşterilerinin hesaplarından 1.5 milyon TL, 2.2 dolar ve 1.5 milyon euro ile kayıplara karışan ancak dün İzmir'de Yunanistan'a kaçmak üzereyken yakalanarak 300 bin TL nakit parayla gözaltına alınan vurguncu müdürü polisleri karşısında görünce şok oldu.

İzmir Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından arama ve yakalama kararı sonrasında Izmir'in Torbalı ilçesinde bir kafede olduğu tespit edilen zanlıyı, yurt dışına kaçmak için göçmen kaçakçısıyla pazarlık halindeyken düzenlenen operasyonla yakaladı. Banka vurguncusu Arif I' nın üzerinden 300 bin TL Nakit çıkarken, geriye kalan yüklü miktarı Özbekistan'a bir arkadaşı aracılıyla yolladığı iddia ediliyor. Kaçak Banka Müdürü üzerinden 300 bin Türk Lirası ve döviz, pasaport, bir tabanca, tabancaya ait 22 mermi, çakı ve cep telefonları ele geçirdiği gelen bilgiler arasında.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.