banner6

Uyuşturucu komasından öldü

banner18

Manavgat’ta bir otelde çalışan Ömer F.A.(19) aynı otelde çalıştığı arkadaşlarıyla uyuşturucu kullandıktan sonra komaya girdi. Hastaneye götürülen Ömer F.A. kurtarılamadı.

banner94
Uyuşturucu komasından öldü
27 Ağustos 2018 Pazartesi 11:39

Manavgat'ın Çolaklı Mahallesi'nde 5 yıldızlı bir otelde çalışan Ömer F.A. geçen cuma sabah saatlerinde otel lojmanında rahatsızlandı. Arkadaşları tarafından haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürülen Ömer F.A., kurtarılamadı. Manavgat Devlet Hastanesi'nde yapılan toksikoloji testinde A.'nın uyuşturucu kullandığının belirlenmesi üzerine jandarma tarafından soruşturma başlatıldı.

ARKADAŞLARI GÖZALTINA ALINDI

Jandarma tarafından yapılan araştırma sonucunda Ömer F.A.'nın aynı otelde çalışan ve gece birlikte eğlendiği arkadaşları R.Ç., U.K.B., H.Y. ve Ş.Y. gözaltına alındı. Şüphelilerin Manavgat Devlet Hastanesi'nde yapılan toksikoloji testlerinde uyuşturucu kullandığı belirlendi. R.Ç. ifadesinde olaydan önce Ömer F.A. ile birlikte Antalya'ya giderek uyuşturucu aldıklarını ve gece kendi aralarında eğlence yaptıklarını belirtti. Jandarma tarafından R.Ç.'nin telefonunda yapılan incelemede de Zeytinköy'de uyuşturucu madde almak için yazışma olduğu tespit edildi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.