banner6

Suç örgütüne büyük darbe 5 Gözaltı

banner18

Antalya'da, İ.H.Ö.'ye zorla 50 bin liralık senet imzalattıktan sonra döven ve işlettiği meyhanenin kendilerine devredilmesini isteyen 5 kişi, polis operasyonuyla yakalandı.

banner94
Suç örgütüne büyük darbe 5 Gözaltı
27 Ekim 2018 Cumartesi 16:07

Antalya'da müteahhitlik yapan İ.H.Ö., geçen haziran ayında inşaatı devam eden iki dairesini 600 bin liraya satarak Muratpaşa ilçesi Örnekköy Mahallesi'nde bir meyhaneyi devraldı. İddialara göre, devir işlemlerinin ardından meyhaneyi işletmeye başlayan İ.H.Ö., 28 Haziran'da işyerinin kendilerine devretmesini isteyen bir grup tarafından tehdit edildi. Şüpheliler, yine iddiaya göre zorla 50 bin liralık senet imzalattıkları İ.H.Ö.'yü, işyerinin önünde dövdü, silah teşhirinde bulundu. İ.H.Ö., olaydan sonra polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları çalışmada olayla ilgili geçen perşembe günü B.Ö., C.C., K.G., F.B. ve T.P.'yi İstanbul ve Antalya'da yaptığı operasyonlarla gözaltına aldı. Olayla ilgili ruhsatlı olduğu belirlenen 2 tabanca ele geçirildi.

Şüpheliler sorgularının ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.