Şok gözaltılar! Alanya’da soruşturma derinleşiyor

banner18

Alanya’da derinleştirilen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Alanyalı iş adamı, turizmci F.K.A’nın Gold City kompleksi içindeki villaların tapularını birden çok kişiye sattığı iddia edildi. Düzenlenen şafak operasyonu ile çok sayıda emlakçı, işadamı ve siyasetçinin yanı sıra Ankara bağlantılı eski üst düzey komutanlar ile eski tapu memurlarının da olduğu iddia edildi.

banner94
Şok gözaltılar! Alanya’da soruşturma derinleşiyor
30 Haziran 2020 Salı 12:33

Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürütülen operasyonda Alanya’da kamu kurum ve kuruluşlarını kullanarak nitelikli dolandırıcılık suçlaması ile Alanya'da yapılan şafak operasyonu kapsamında Alanyalı tanınmış iş insanı, turizmci eski ALTSO Başkanı F.K.A gözaltına alındı.

BİRDEN FAZLA KİŞİYE SATMIŞ

Gold City kompleksi içindeki villaların tapularını birden çok kişiye sattığı iddia edilen turizmci, eski ALTSO Başkanı F.K.A ile birlikte gözaltına alınan özel ve resmi çok sayıda kişi olduğu ve soruşturmanın yurt içi ve yurt dışı bağlantılarıyla birlikte geniş çaplı olarak devam ettiği bildirildi.

ÇOK SAYIDA GÖZALTI

Düzenlenen şafak operasyonu ile çok sayıda emlakçı, işadamı, siyasetçi ve tapu memurlarının gözaltına alındığı ifade edilirken, Ankara'da üst düzeyde komutanlık yapanların da olduğu gelen bilgiler arasında…

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.