Polisten günübirlik ev uyarısı

banner18

Polisler vatandaşlardan günübirlik evlerini kiraya veren şahıslar konusunda dikkatli olmalarını istedi. Polis uyuşturucuyla ilgili whatsapp hattına ihbarda bulunulmasını talep etti.

banner94
Polisten günübirlik ev uyarısı
03 Kasım 2017 Cuma 12:34

Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri Konyaaltı ilçesinde muhtarlar ve site yöneticileriyle huzur toplantısı gerçekleştirdi. Antalya İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürü ve Yardımcısı, Narkotik Şube Müdürü, Asayiş Şube Müdür Yardımcısı ile Hurma, Liman ve Sarısu Mahalle Muhtarları, site yöneticileri ve vatandaşların katılımlarıyla Hurma’da bulunan bir kafede huzur toplantısı yapıldı. İl Emniyet Müdür Yardımcısı Gökhan Sezer’in başkanlığında yapılan huzur toplantısında, günübirlik evlerini kiraya veren şahıslar konusunda dikkatli olmalarını, evlerinin terör ve ya fuhuş açısından kullanılabileceğini, günübirlik kiraya verilen evleri mutlaka polise bildirim yapmaları konusunda konular konuşuldu.
Whatsapp hattına bildirin
Toplantıda öte yandan Toplum Destekli Polislerin arttığı ve okullarda görevli okul polislerinin olduğu, onlarla her zaman irtibat kurabilecekleri, verecekleri her bilginin değerlendirileceği, okul giriş-çıkış saatlerinde motorize ekiplerin okul çevresinde görev yaptıkları, parklarda park polislerinin görev alacağı, parkların ışıklandırmalarında görülen aksaklıkların giderilmesi yönünde çalışmalar yürütüldüğü, uyuşturucu konusundaki ihbarlarını (0 552 155 07 07) whatsapp ihbar hattına bildirmeleri yönünde konular da konuşuldu. Muhtarların ve site yöneticilerinin güvenlik hizmetlerine dair şikayet, istek ve görüşleri de toplantıda ele alınan diğer konular oldu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.