banner6

Kestel’de hayvan katliamı! 4 kedi ve 1 köpek zehirlendi

banner18

Kestel’de kimliği belirsiz kişiler tarafından dökülen zehir nedeniyle 4 sokak kedisi ve Cihan Alta’ya ait olan Zuzu ismindeki bir köpek öldü.

banner94
16 Temmuz 2019 Salı 15:25

ÖZEL Haber - Muammer SOYLU

Alanya’nın Kestel Mahallesi’nde çok üzücü bir olay yaşandı. Kimliği belirsiz vicdansızlar tarafından sokak hayvanlarını öldürmek için zehir döküldüğü öğrenildi. Zehirli yiyecekler nedeniyle 4 sokak kedisi ve Cihan Alta'ya ait olan Zuzu isimli köpek öldü.

Konuyla ilgili Gazete Alanya’ya açıklamalarda bulunan Cihan Alta, oldukça üzüntülü olduğunu belirterek bunu yapanlara ateş püskürdü. Alta, “Zuzu’m, elime doğan minik meleğim, gülen yüzlüm, her canlıyı dost bilen beyaz prensim, huyu suyu kalbi tertemiz evladım benim, çocuğum, yol arkadaşım öldürülmüş. Dün akşam saatlerinde evin yakınında ki bir bahçede bulundu. Komşu denilen canilerden biri ya da birileri tarafından öldürülmüş. Hiçbir kelime, hiçbir şey acımı, yoksunluğumu en çok çaresizliğimi ifade edemez. Geçmez, bitmez affedilmez. Rabbimden ona, bunu yapanların aynısını, ona çektirdikleri acının aynısını, evlatlarına kadar yaşatmasını diliyorum, bu caniliği şahidini unuttular, gülümsüyorlar, keyifliler, bir masumu daha katlettiler, bir cinayet daha işlediler ve biliyorlar ki bu dünyada bu ülkede bunu için ceza almayacaklar. Oğlum gitti onu hayattan kopardılar. 6 senemde onun varlığı, evimin ışığı oldu, hiç sönmeyecek ışığı, Zuzu’m fiziki olarak yok artik ama hep bizimle biliyorum. Acıdan bedenim, ruhum uyuştu, oğlum öldürüldü. Dünyanın gazabı, acısı, yoksunluğu her türlü kötülüğünü bunu yapanların evlerinden varlıklarından eksik olmasın, dünyanın tüm laneti üstlerinde olsun.” şeklinde konuştu.


Cihan Alta çok sevdiği köpeğini kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyor.


Cihan Alta ve köpeği Zuzu

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.