banner6

Ispartalı uzman çavuş şehit oldu

banner18

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan uzman çavuşun Isparta nüfusuna kayıtlı Göksel Koç (40) olduğu ve ailesiyle birlikte Ağrı’da yaşadığı belirtildi.

Ispartalı uzman çavuş şehit oldu
13 Mart 2018 Salı 10:19

Doğubayazıt ilçesindeki Ağrı Dağı eteklerindeki Güngören köyü kırsalında, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Göksel Koç’un Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kozluca köyü nüfusuna kayıtlı olduğu belirtildi. Evli ve 2 çocuk babası Göksel Koç’un ailesiyle birlikte Ağrı’da oturduğu kaydedildi. Şehidin babasının bir süre önce vefat ettiği, annesinin ise yazları köyde, kışın da oğlunun yanında kaldığı belirtildi.

Şehit Göksel Koç’un astsubay olan ağabeyinin yaklaşık 10 yıl önce kızı ve eşinin öldüğü trafik kazası sonrası yatalak hale geldiği ve yaklaşık 2 yıl önce de yaşamını yitirdiği öğrenildi.

Şehit Göksel Koç’un cenazesinin dün akşam askeri uçakla Isparta’ya getirildi ve bugün köyde düzenlenecek törenin ardından toprağa verilmesi planlanıyor.

EVE TÜRK BAYRAKLARI ASILDI

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Göksel Koç’un Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı Kozluca köyünde annesinin oturduğu eve Türk Bayrağı asıldı. Şehidin yakınları ve köylüler taziye için eve geldi. Keçiborlu Belediyesi tarafından baba evinin önüne taziye çadırı kuruldu.

CENAZE TÖRENİ BUGÜN

Şehit Göksel Koç’un naaşının dün gece askeri uçakla Isparta Havalimanı’na getirildiği ve Keçiborlu Devlet Hastanesi morguna konulduğu belirtildi. Şehit Göksel Koç için bugün öğle vakti Kozluca köyünde cenaze töreni için hazırlıklar yapılıyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.