banner6

ASGED motor kazalarına savaş açıyor

banner18

Alanya’da etkin olarak faaliyet gösteren ASGED ‘Kendine ve Alanya’ya yakışanı yap’ projesinin ayrıntılarını görüşmek üzere Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı’yı ziyaret ettiler.

banner94
ASGED motor kazalarına savaş açıyor
05 Mart 2019 Salı 11:53

Şükran Çalık’ın başkanlığını yaptığı Alanya Aile ve Sosyal Gelişim Derneği (ASGED) yeni bir proje için kolları sıvadı. Daha önce yaptıkları birçok proje ile dikkat çeken dernek, özellikle Alanya’da çok fazla can ve mal kaybına yol açan motosiklet kazaları ile alakalı bir çalışma yapıyor. Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü ile birlikte koordineli bir çalıma yürüten Çalık ve ekibi yeni projenin ayrıntılarını görüşmek üzere Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı’yı ziyaret ettiler.

ÇALIK'TAN TEŞEKKÜR

‘Kendine ve Alanya’ya Yakışanı Yap’ projesi kapsamında Alanya’daki motosiklet kazaları irdelenecek ve kazalar minimum seviyeye indirilmeye çalışılacak. Ziyaretle ilgili açıklama yapan ASGED Başkanı Şükran Çalık, “Dernek yönetimimizle birlikte; her yıl binlerce insanımızı motor kazaları sonucunda ölüm, ve yaralanma olaylarını en asgariye indirmek için yapmayı planladığımız, ‘Kendine ve Alanya’ya Yakışanı Yap’ isimli projemiz hakkında Alanya Emniyet Müdürümüz Sayın Alper Avcı’yla istişarede bulunduk. Sayın Emniyet Müdürümüze vermiş oldukları destekler için teşekkür ederiz.” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.