banner6

Antalya\\\\\\\'da uluslararası uyuşturucu operasyonu

banner18

banner94
Antalya\\\\\\\'da uluslararası uyuşturucu operasyonu
28 Temmuz 2017 Cuma 19:30

p>İran\\\\\\\'dan Antalya\\\\\\\'ya uyuşturucu imal etmeye gelen 1 kişi ile uyuşturucuyu kentte pazarlayan baba ile oğlu yakalandı. Operasyonda 569 gram metamfetamin ve uyuşturucu imalatında kullanılan kimyasal maddeler ele geçirildi. 
\ \ Antalya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, doğu illerinden getirilen uyuşturucu maddelerin kentte pazarlanacağı ihbarı üzerine harekete geçti. İran\\\\\\\'dan Antalya\\\\\\\'ya gelerek uyuşturucu madde imal edeceği öğrenilen doktor lakaplı A.M.S.O. ile baba ve oğlunun bulunduğu otomobile Dokuma bölgesinde operasyon düzenlendi. Operasyonda otomobilde yapılan aramada, 569 gram metamfetamin, uyuşturucu madde yapımında kullanılan 3 bin 120 gram sıvı madde, 1 adet hassas terazi, 1 adet elektrikli ısıtıcı ele geçirildi. 
\ \ Operasyonda F.N. oğlu E.N. ve İran uyruklu ve A.M.S.O. gözaltına alındı. Zanlılar emniyetteki sorgularının ardından, ‘uluslararası uyuşturucu, uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama’ suçundan adliyeye sevk edildi.
\ \ Ele geçirilen uyuşturucu maddelerin piyasa değerinin yaklaşık 200 bin TL olduğu öğrenildi.
\ \
\ \  

\ \
banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.