banner6

Alanya’da emekli memurun katili halen firarda

banner18

Alanya Adliyesi'nden emekli zabıt katibi 50 yaşındaki Çetin Okatan'ı öldürdüğü iddiasıyla aranan F.C'nin hala firari olduğu öğrenildi.

Alanya’da emekli memurun katili halen firarda
07 Aralık 2017 Perşembe 11:26

Çetin Okatan’ın katil zanlısı F.C aylardır firari ve tüm emniyet yetkilileri kendisini arıyor. Ağabey Mehmet Okatan da kardeşinin katilinin bulunması için herkesten yardım bekliyor. Sosyal medya hesabı üzerinden bulunması için fotoğraflarını paylaştığı katil zanlısını, gören duyan vatandaşların polise acilen bildirmesini istedi. Sahte kimlik kullandığı öğrenilen F.C.’nin firarında aile bireylerinin de yardım ettiği ileri sürüldü.

Olay nasıl olmuştu?

Gazipaşa'ya bağlı Hasdere Mahallesi'nde 20 Temmuz'da 50 yaşındaki Çetin Okatan'ı vurduktan sonra, Okatan'ın aracıyla olay yerinden uzaklaştığı tespit edilen 31 yaşındaki F.C.'nin cinayeti işlediği tespit edildi. Okatan ve zanlının olay günü saat 12.00 sıralarında Hasdere Mahallesinde bir marketten alışveriş yaptıklarını gösteren kamera görüntüleri ortaya çıktı. Cinayetin, edinilen bilgilere göre alacak verecek davası nedeniyle işlendiği tespit edildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.