banner6

Yücel ‘Premièrevision’da muz lifini tanıtıyor

banner18

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Fransa’nın Başkenti Paris’te düzenlenen Dünya’nın en prestijli tekstil ve moda fuarı Première Vision’da Alanya Muz Lifini tanıtıyor.

banner94
Yücel ‘Premièrevision’da muz lifini tanıtıyor
14 Şubat 2018 Çarşamba 17:04

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, muz lifi projesini dünyanın en prestijli tekstil ve moda fuarında tanıtıyor. 12-15 Şubat tarihlerinde yapılacak olan Premiere Vision ParisTekstil ve Moda Fuarı’na katılan BaşkanYücel, diğer Türk firmalarıyla da yakından ilgilenerek başarı dileklerini iletti.

İHTİB İLE YAKIN TEMAS

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, moda endüstrisinin uluslararası fuar arenasındaki lideri Première Vision’unilk gününde İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı İsmail Gülle ve BaşkanYardımcısı Fatih Bilici ile görüştü. Başkan Yücel, bu önemli görüşmede beraberinde getirdiği Muz Lifi ürünlerinigösterip hikayesini anlattı. Başkan Yücel’i dikkatle dinleyen İHTİB yöneticileri, tasarımcılarından Alanya Muz lifinin yarışmaya girmesi için bir tasarımhazırlanmasını istedi.

GÜLLE: “MUZ LİFİ İÇİN İŞ BİRLİĞİNE HAZIRIZ”

İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları (İHTİB) Başkanı İsmail Gülle, Başkan Yücel’e Muz Lifi projesinden çok etkilendiğini ve bu birliktelik için heyecan duyacağını vurgulayarak şunları söyledi; “Paris’testandımızı ziyaretinizden onur duyduk. Ayrıca Muz Lifi projenizde sizinle hemen iş birliğinehazırız. Özellikle bu konuda elimizden ne gelirseyapmaya hazırız.”

İTHİB TASARIMCILARI MUZ LİFİ ÜZERİNDE ÇALIŞMA YAPACAK

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, tasarımcılarının hemen bir çalışmayabaşlayacaklarını ve Alanya’ya gelerek yerinde inceleme ve iş birliğiyapacaklarını da sözlerine ekleyen İHTİB Başkanı İsmail Gülle’ye,Alanya Muz Lifi’nden işlenmişçiçek tablosu hediye etti.

BAŞKAN YÜCEL, EKONOMİ MÜŞAVİRİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Fransa’nınbaşkentiParis’tedüzenlenen Premiere Vision Tekstil ve Moda Fuarı’nakatılanAlanya Belediye BaşkanıAdem Murat Yücel, Türkiye’nin Paris Ekonomi Müşaviri Özlem Nudrali’ye de Alanya heyetine ilgisi ve desteğiiçinteşekkür ederek Alanya Muz Lifi tablosu hediye etti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.