banner6

Yücel iftarını Eşgilik’te vatandaşlarla birlikte yaptı

banner18

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Eşgilik Düğün Salonu’nda kurulan iftar sofrasını ziyaret etti.

Yücel iftarını Eşgilik’te vatandaşlarla birlikte yaptı
18 Mayıs 2018 Cuma 12:08

İftarını vatandaşlarla birlikte yapan Belediye Başkanı Yücel, “Şehrin 3 ayrı noktasına kurduğumuz iftar çadırlarımızla her gün 2 bin 500- 3 bin kişiye yemek ikramı yapıyoruz. Engelli vatandaşlarımızın iftar yemeklerini belediyemiz evlerine kadar ulaştırıyor. Ramazan ayında sosyal yardımlarımızı arttırarak sürdürüyoruz.” dedi.

3 AYRI NOKTADA İFTAR ÇADIRI KURULDU

Alanya Belediyesi, Ramazan ayı münasebetiyle merkezde Eşgilik Düğün Salonu, doğuda Mahmutlar Düğün Salonu ve batıda Konaklı Meydanı olmak üzere 3 ayrı noktada iftar yemeği veriyor. Ramazan’ın ilk günü başlanan yemek programına Ramazan’ın son gününe kadar devam edileceği açıklandı.

YÜCEL: “MANEVİ DEĞERLERİMİZİ YAŞATIYORUZ”

İftarını Eşgilik Düğün Salonu’nda vatandaşlarla birlikte yapan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ramazan’da iftar çadırlarıyla birlik ve beraberliğin en üst noktaya taşındığını vurgulayarak şunları söyledi; “Merkez (Eşgilik), Doğu (Mahmutlar Düğün Salonu), Batı (Konaklı Saat Kulesi Meydan)’ da olmak üzere hergün3 ayrı noktada 2 bin 500- 3 bin kişiye iftar çadırlarımızda yemek veriyoruz. Ayrıca engelli vatandaşlarımız için evlerine iftar yemeği hizmeti belediyemiz tarafından sağlanıyor. Alanya Belediyesi olarak Ramazan ayında yardımlarımızı arttırarak sürdürüyoruz” dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.