banner6

Toklu'dan teşekkür mesajı

banner18

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, sosyal medya hesabından kongreye katılanlara teşekkür ederken, birlik ve beraberlik mesajı vermeyi de ihmal etmedi.

Toklu'dan teşekkür mesajı
03 Aralık 2017 Pazar 16:05

Haber:Kerim TOKSÖZ

Toklu mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Birlik ve beraberlik içerisinde Alanya 6. Olağan İlçe Kongremizi gerçekleştirdik. Hep birlikte, millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam ediyoruz. Bu yolda gerçekleşen bayrak değişimleri ise gücümüze güç katıyor.

Kongre çalışmalarına başladığımızda tek hedefimiz kongremizin bayram havasında geçmesiydi. Gördük ki kongremiz Ak Parti kadrolarına yakışır, heyecan, birlik ve beraberlik içinde geçti. Umut ettiğimiz gibi bayram coşkusunu yaşadık. Bize bu bayram sevincini yaşatan ve bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bu bayrak yarışında başta görevi devraldığım Mustafa Berberoğlu olmak üzere teşkilatımızda şimdiye kadar görev almış, emek vermiş tüm arkadaşlarımıza ve teşkilat mensuplarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Kongreden aldığımız güç ve destekle partimizin yerelde ve genelde başarısı için çalışmaya devam edeceğiz. Halkımızın bizleri bu yolda da yalnız bırakmayacağına olan inancım tamdır. Kongremize katılarak bizleri onurlandıran; Dışişleri Bakanımız Sn. Mevlüt Çavuşoğlu'na, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Menderes Türel'e, İl Başkanımız Sn. Rıza Sümer'e, Koordinatör Milletvekilimiz Fuat Köktaş'a,Milletvekilimiz Sn. Mustafa Köse'ye, Sn. Gökcen Özdoğan Enç'e, Sn. İbrahim Aydın'a, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcılarımız Sn. Enes Günay, Sn. Mesut Özdemir, Sn. Osman Söyler'e, Gençlik Kolları MKYK Üyelerimiz Sn. Mustafa Burak Altınsoy, Sn. Furkan Leventoğlu, Sn. Burak Yıldız'a İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Ömer Akbaş'a, Alanya Belediye Başkanı Sn. Adem Murat Yücel'e, Diğer İlçelerden Gelen Anakademe ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza, Muhtarlarımıza, Mahalle Başkanlarımıza, Delegelerimize, İş adamlarına, STK Temsilcilerimize,Tüm kademelerde ki Parti Teşkilatlarımıza, Partimize gönül veren tüm dava arkadaşlarımıza veDeğerli Basın Mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.'

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.