banner6

SON DAKİKA! Esnaf Başkanı'nı seçti

banner18

ALESO seçimi sonuçlandı. Nuri Demir tekrar başkan seçildi.

SON DAKİKA! Esnaf Başkanı'nı seçti
13 Ocak 2018 Cumartesi 17:29

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Seçimli Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Alanya Belediye Düğün Salonu'ndaki genel kurulda mevcut başkan Nuri DemirAhmet Sert, Duran Şimşek ve Harun Gökçe yarıştılar. Saat 17.00'ye kadar süren oy kullanma işlemi sonunda sandıklar açıldı. Buna göre ALESO başkanlığını 1422 oy alan Nuri Demir kazandı. Seçim sonucunda Şimşek 679, Gökçe 544, Sert 275 oy kazandı. 16 oy geçersiz sayıldı. Toplam 2960 oy kullanıldı.

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı seçilen Nuri Demir; 'Kazasız belasız seçimi tamamladık. İnşallah 2018 yılı da esnaf için iyi olur' dedi. 

Demir, "Ben sizler olmazsanız bir hiçim.  Sizler beni sevdimiz.  Oy veren vermeyen bütün esnafa teşekkür ederim. Seçim kolay alınöimadı. Biz dularla alacağız dedik.  Allah izin verirse pazartesi  salı mazbatayı alımca kurba keseceğiz ve odayı devralacağız. Biz reklam için çalışmadık. Oy vermeyen esnafa da gideceğiz,  çayını içeceğiz,  gönlünü alacağız. Yeni ekibimle çalışacağız. Herkes 1490 lira emekli maaşı alıyoruz. Sabah 05. 30'dan beri ayaktayız.  Oğlum yoruldu ama ben yorulmadım" dedi.

İşte Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO)  Yeni yönetimi Başkan; Nuri Demir Başkan, 

Yönetim Kurulu Asil: Ahmet YanarAziz ÇobanHıdır SönmezHasan SerdengeçtiAli İhsan ÖzdemirAli MecekOsman AksoyBayram ArslanNevzat Akışoğlu ve Yunus Önal 

Yönetim Kurulu YedekSüleyman HastürkMehmet ArslanMurat ErsoyOsman YetginKadir İhtiyarVeysel ŞimşekMehmet ÖzYılmaz SönmezMurat Nehirtaş ve Hatice Karataş 

Denetim Kurulu AsilSelaman Arıkan, Muhittin DüşünceAhmet Hacıkadiroğlu

Denetim Kurulu YedekNejla KöroğluEmin Ateş ve Ahmet Tıkmak

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.