SON DAKİKA! Alanyalılar uyarıldı: “Sakın çıkmayın, geliyorlar”

banner18

Afrika’nın ardından Irak’ın güneyini işgal eden ve sayıları milyonlarla ifade edilen inatçı ve etçil çöl çekirge sürülerinin bugün Alanya’yı vurarak tarım alanlarına ve evlere doluşarak insanlara saldırabileceği belirtildi.

banner94
SON DAKİKA! Alanyalılar uyarıldı: “Sakın çıkmayın, geliyorlar”
01 Nisan 2020 Çarşamba 14:15

Birleşmiş Milletler (BM)’den yapılan son açıklamaya göre özellikle çiftçilerin hayatını kabusa çeviren ve sayıları milyonları bulan etçil çöl çekirge sürüsü, Irak'ın güneyini vurarak tarım alanlarını tamamen yok etmişti.

ETİ SEVİYORLAR, ALANYA’YA GELİYORLAR

Birleşmiş Milletler (BM)’nin açıklama yaptığı ve kabus olarak nitelendirdiği etçil çöl çekirgelerinden milyonlarcasının Akdeniz’e doğru hızla yola çıktığı ifade edildi. Tarım alanlarını tamamen yok eden ve insanlara saldıran etçil çekirgeler yüzünden Alanyalı vatandaşlara uyarılar yapıldı.

DIŞARI ÇIKMAYIN, İNSANLARA SALDIRIYORLAR

Alanya’da anonsla vatandaşlara yapılan uyarılarda, “Irak’tan gelerek Akdeniz'e ve şehrimize giriş yapacak olan milyonlarca çekirge için çiftçilerimizi ve vatandaşlarımızı uyarıyoruz. Bu çekirge türleri eti çok seviyor. Evlerden sakın dışarı çıkmayın. Zaruri ihtiyaçlar için çıkacak olanlar içinde vücutlarınızı tamamen kapatın, yüzünüzü ve diğer uzuvlarınızı koruyun.” İfadelerine yer verildi.

NOT: 1 Nisan şaka gününüz kutlu olsun :)

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.