banner6

Şoförler Odası'nda tarih Şubat'ta verilecek

banner18

Alanya Şöförler Nakliyeciler Taksiciler Odası Başkanı Ali Akkaya'nın 31 Mart'a kadar yapılması planlanan Genel Kurul için tarihi Şubat ayında belirlemesi bekleniyor.

Şoförler Odası'nda tarih Şubat'ta verilecek
17 Ocak 2018 Çarşamba 11:43

Haber: Gazete Alanya

Alanya'da her 4 yılda bir yapılan Meslek Odaları'nın Genel Kurulu'nun ilki 7 Şubat'ta yapıldı. Minibüsçüler Otobüsçüler ve Servis Araçları Odası Genel Kurulu ile başlayan Alanya'daki 10 Meslek Odası'ndan 7'si seçimini yaparken, geriye 3 odanın genel kurulu kaldı. Bu odalardan Elektrikçiler Odası 20 Ocak'ta Genel Kurulu'nu yapacak, Pazarcılar Odası da 11 Şubat'ta seçim için sandık başına gidecek. Kuyumcular Odası'nın da önümüzdeki süreçte kongresini yaparak, gelecek 4 yıllık sürede Oda Başkanlığı yapacak kişiyi seçecek.

Alanya'da Meslek Odaları içersinde tarihini belirlemeyen tek oda konumundaki Şoförler Odası Yönetimi de Şubat ayında yapılacak toplantıda kongre tarihini netleştirecek. Bu konuda Oda Başkanı Ali Akkaya'nın belirleyeceği tarihe göre Genel Kurul'unu yapacak olan Şoförler Odası'nda kongre tarihi belirsizliği yaşanırken, Oda Başkanlığı'na aday olan Mehmet Yüksel ve Recep Çalış ise üye ziyaretleri yaparak, hem projelerini tanıtıyorlar, hem de önümüzdeki 4 yıllık sürede odayı yönetmeleri için üyelerden yetki istiyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.