banner6

Shakespeare Cafe’nin büyük ayıbı! 1000 TL hesaba “pardon” denildi

banner18

Alanya’nın lüks mekanlarından olan Shakespeare Cafe’ye giden 20 çocuk, yaş günü olan çocuğun anne ve babasının içtikleri çaylara istenen ücretler ile şok oldu.

banner94
Shakespeare Cafe’nin büyük ayıbı! 1000 TL hesaba “pardon” denildi
12 Ocak 2020 Pazar 16:56

HABER - Muammer SOYLU

Alanya’da marka değeri ile en lüks cafelerden biri olan Shakespeare Cafe’de utanç duyulacak bir olay yaşandı. Doğum günü kutlaması sebebiyle 20 çocuk ile yaş günü olan çocuğun anne ve babası tüm hizmet için 1000 TL’lik hesap ödedi. Yaş günü olan çocuğun anne ve babası masadan kalkmaya hazırlanırken arkasından seslenen görevlinin “Pardon, 2 çay parası alınmamış, onu da ödemeniz gerekiyor.” sözüyle adeta şok oldu.

Sheakspeare Cafe’nin müdavimlerinden K. K. konu ile ilgili olarak sosyal medya hesabından öyle bir paylaşım yaptı ki sayısız yorum ve eleştiriye sebep oldu. K. yaptığı paylaşımda, “20 çocuk yaş günü kutlaması münasebetiyle Alanya’da bir mekana gidiyorlar. Yaklaşık toplamda 1000(bin) TL hesap ödeniyor. Fakat oda ne? Yaş günü çocuğunun anne ve babası çay içtiğinden kasadaki arkadaş “ 2 adet çay var” deyip 16 TL daha ayrıca ücret istiyor. Ben bu yaşıma kadar böyle bir terbiyesizlik görmedim ve görmem de herhalde. Acaba hangi mekan ?” ifadelerine yer verdi.

Utanç verici durumun ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada Sheakspeare Cafe’ye olumsuz, tepki içerikli birçok paylaşım ve yorum yapıldı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.