Rengarenk okul, rengarenk Alanya

banner18

Alanya'da Cikcilli Mehmet Emine Öncü İlkokulu öğrencileri, eTwining “Help Bigfoot” projesi etkinliği kapsamında National Sweater Day gününü gerçekleştirdiler. Öğrenciler Kazak Günü dolayısıyla okula rengarenk kazaklarını giyerek geldiler.

banner94
Rengarenk okul, rengarenk Alanya
11 Şubat 2020 Salı 11:18

'MEVSİME GÖRE GİYİNMENİN ÖNEMİNİ FARKETTİRMEK'

Çalışma ile ilgili bilgilendirme yapan sınıf öğretmeni Belkıs Ergün, “Amacımız; ısınmamız için gereken enerjinin yakıt tüketimini arttırmak yerine mevsimine göre giyinmenin önemini herkese farkettirmek” diye konuştu. Ergün, “Bu gün klimaların derecesini düşürüyoruz veya duruma göre hiç açmıyoruz . Mevsimine uygun giyindiğimiz için klima açmaya gerek kalmıyor . 1 günlük dikkat çekme farkındalık yaratma amacındayız “ dedi.

 Projemize olan desteklerinden dolayı Alanya Kaymakamı Sayın Mustafa Harputlu’ya ,Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Hüseyin Er’e ,Okul Müdürümüz Sayın Baykul Çetin’e , idareci ve öğretmen arkadaşlarına teşekkür eden Okulun 3-B sınıfı öğretmeni Belkıs Ergün , doğaya karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeyi küçük yaştaki öğrencilerimize aşıladığımız için çok mutluyuz“ dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.