banner6

Pınar – Rıdvan çifti nişan yüzüklerini taktılar

banner18

Geçtiğimiz gün Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kardeşi Rıdvan’ın evlilik yolunda ilk adımını atması için ağabeylik yapmıştı. Takılan nişan yüzüklerinin ardından soluğu eğlencede alan Pınar – Rıdvan çifti sabaha kadar arkadaşlarıyla doyasıya eğlendiler.

banner94
Pınar – Rıdvan çifti nişan yüzüklerini taktılar
24 Şubat 2020 Pazartesi 19:10

ÖZEL HABER - Muammer SOYLU

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, seçimlerde yaşadığı stresin bir benzerini kardeşi Rıdvan’a kız isteme merasiminde yaşadı.

Brüt Botanik’in sahibi Pınar Öztürk ile Rıdvan Yücel'in nişanı iki aile arasında yapılan sade bir törenle gerçekleşti.

Gelin adayı Pınar Öztürk’ün evinde düzenlenen sade nişan merasiminde titizlikle seçilen ve süslemede kullanılan ithal güller özel renkleriyle dikkatlerden kaçmadı.

x

İki aile arasında düzenlenen sade bir nişan töreninde yeni nişanlıların yüzükleri damadın babası Mehmet Yücel, gelinin dedesi Mehmet Öztürk ile Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel taktı.

DOYASIYA EĞLENDİLER

Öte yandan nişan töreni sonrası çiçeği burnundaki gelin ve damat adaylarının yakın arkadaşları soluğu bir eğlence merkezinde aldı. Kısa bir süreliğine Başkan Yücel ve eşi Yıldız Yücel gelen ısrarları kırmayarak gençlerin yanında oldu ve piste çıkarak dans etti. Gençleri yalnız bırakan Başkan çiftinden sonra salonda bulunan davetliler sabaha kadar doyasıya eğlendiler.

Gecenin sürprizi ise özel konuklara ikram edilen sucuk-ekmek ve çorba servisi oldu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.