banner6

Öğrencilerden Yücel'e teşekkür

banner18

İlçe genelinde hayata geçirdiği proje ve hizmetlerle adından söz ettiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, eğitim ve öğretime yaptığı yatırımlarla da dikkat çekmeye devam ediyor

banner94
Öğrencilerden Yücel'e teşekkür
24 Ekim 2018 Çarşamba 12:47

Mevcut okulların fiziki şartlarının iyileştirilmesinden, yeni dersliklere, çevre düzenlemesinden oyun alanlarına kadar pek çok alanda eğime katkı sağlayan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in en önemli projelerinden birisi olan, ilçede Anadolu lisesi eksikliğini gidermek için yapılan Kestel Anadolu Akdeniz Lisesi bu yıl eğitim- öğretime başladı.

Öğrenci velileri ve öğretmenler, Kestel Anadolu Lisesinin doğu bölgesinde çok büyük bir eksikliği giderdiğini söyleyerek Başkan Yücel’e teşekkür ettiler.

25 kişilik sınıflarda konforlu ve rahat bir eğitim gördüklerini belirten öğrenciler, Başkan Yücel’e sevgi gösterisinde bulunarak teşekkür ettiler.

15.500 m2’lik alana inşa edilen Kestel Çok Programlı Anadolu Lisesi,  800 m2’lik alanda yükselen 3 katlı bina, her biri 46 m2 genişliğinde yapılan 18 derslikten oluşuyor. Şehrin doğu bölgesinde bulunan birçok mahalleye hizmet veren okul, bahçe düzenlemesi ile de dikkat çekiyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.