banner6

Noel Pazarı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor

banner18

Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi (Yeni Alanyalılar) tarafından organize edilen 8. Uluslararası Alanya Noel Pazarı’nın hazırlıkları devam ediyor.

Noel Pazarı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor
01 Aralık 2017 Cuma 16:43

 8. Uluslararası Alanya Noel Pazarı, 10 Aralık Pazar günü saat 09.00 ila 20.00 arasında Belediye Hizmet Binası arkasındaki alanda gerçekleştirilecek.

Pazara ilgi büyük

 Bu sene yapılacak organizasyonda 70 çadır kurulacak. 50 hediyelik kategorisi katılımcısı, 50 gıda kategorisi katılımcısı, 15 yabancı dernek, 15 tanıtım kategorisi ve 3 ana sponsor olmak üzere yaklaşık 133 stant açılacak.

Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından, Noel Pazarı’nda stant açacak STK temsilcileri, yabancı dernekler ve katılımcılarla birlikte Alanya Belediyesi Kültür Merkezi’nde bir toplantı düzenlendi. Toplantıda stand kuralları anlatıldı ve önceki dönemlerle ilgili değerlendirme yapılarak organizasyonun daha güzel geçmesi için fikir alış-verişinde bulunuldu. Katılımcılarla yapılan görüş-alışverişinde, 8. Noel Pazarı’nın her yıl olduğu gibi bu yılda çok renkli görüntülere sahne olacağı, kurallara uyularak alan düzeninin bozulmaması gerektiği kaydedildi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.