Mustafa Alaettinoğlu dünya evine girdi

banner18

Alanya’nın tanınmış aileleri Ahmet ve Esma Alaettinoğlu’nun çocukları, Mustafa Alaettinoğlu yaklaşık 1 yıldır beraber olduğu Gülistan Çölemen'le evliliğe ilk adımı attı. Alanya Belediye Başkan yardımcısı Ali Yenialp’ın kıydığı nikahla evlendiler.

banner94
Mustafa Alaettinoğlu dünya evine girdi
25 Mart 2020 Çarşamba 14:27

HABER – Muammer SOYLU

Alanya’nın köklü ailesi Alaettinoğlu ile Çölemen aileleri Alanya’daki evinde düzenlenen sade bir nikah töreniyle evlendiler. Faktör Döviz'in sahibi ve Alanya'nın sevilen simalarından Mustafa Alaettinoğlu, bugün yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Gülistan Çölemen ile aile arasında gerçekleştirilen sade bir törenle dünya evine girdi.Mustafa Alaettinoğlu ve Gülistan Çölemen çiftinin nikahını Alanya Belediye Başkanı yardımcısı Ali Yenialp kıydı.

Damadın şahitliğini Şükrü Ağaoğlu ve Abdullah Alaettinoğlu yaparken, gelinin şahitliğini ise Hat Döviz sahibi Turgay Kırbaş üstlendi.

Gülistan-Mustafa Alaettinoğlu çiftinin 28 Mart'ta yapılacak olan düğünleri, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan corona virüs salgını nedeniyle ertelenmişti. Gazete Alanya ailesi olarak Gülistan Çölemen ve Mustafa Alaettinoğlu’nu tebrik eder, bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.