banner6

Müftü İlhan öğrencilerle bir araya geldi

banner18

"Mevlid-i Nebi Haftası" münasebetiyle; Gazipaşa Çınar Eğitim Kültür  ve Dayanışma Derneği Şehit Demet Sezen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Beyobası - Akalan Camii'nin katkılarıyla düzenlenen programlara katılan misafirler dolu dolu bir gün geçirdiler.

banner94
Müftü İlhan öğrencilerle bir araya geldi
14 Kasım 2019 Perşembe 09:50

Programa Alanya Müftüsü Dr. İhsan İlhan, Antalya'dan Eğitimci - İlahiyatçı İsmail Manca ve Ankara'dan Kur'an-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması Dünya 1.'si - sanatçı Mustafa Özcan Güneşdoğdu'da katıldı.

Misafirler ilk olarak Demirtaş Anadolu İmam Hatip Lisesinde, öğleden sonra da kız İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik Hal Camii'nde program gerçekleştirdi. Misafirler daha sonra ve ilçemizin bazı yerlerini  gezen misafirler Son olarakta yatsı namazı sonrası Beyobası - Akalan Camii'nde düzenlenen programa katıldı. Misafirlerin bu ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazipaşa' Çınar Eğitim Kültür  ve Dayanışma Derneği başkanı Yunus Koç Bu anlamlı ve önemli günde  davetlerini geri çevirmeyen ilk defa ilçemize gelen ve programlara katılarak öğrencilere ve halkımıza hitap eden, başta Osman Çolak’a, Seyit Çavus’a, Saniye Mercek'e Bayram Özdemir'e ve emeği geçen tüm misafirlere  teşekkür etti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.