banner6

MHP Alanya'dan Cumhuriyet Bayramı kutlama mesaj ve konsere davet

banner18

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla vatandaşların Cumhuriyet Bayramını kutlayarak,Konaklı Stadyumunda 28 Ekim Pazar günü “Cumhuriyet Şöleni Konseri” adlı Mustafa Yıldızdoğan Konserine vatandaşları davet etti.

banner94
MHP Alanya'dan Cumhuriyet Bayramı kutlama mesaj ve konsere davet
26 Ekim 2018 Cuma 16:56

İlçe Başkanı Türkdoğan, kutlama mesajında “Türk milletinin en değerli varlığı, Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir ilkesi ile kurulan Türkiye Cumhuriyetidir” dedi.

Cumhuriyet’in 95. yılına ulaşmanın gururunu yaşadıklarını belirten Türkdoğan, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü, Milletimizin birlik ve beraberliği, özgürlüğümüzün nişanesi olan al Bayrağımızın dalgalanması ve devletimizin bekası uğruna Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde tüm dinamikleriyle mücadele eden şanlı ecdadımız, Orta Asya’dan Avrupa’ya sıralanan kahramanlık destanlarına bir yenisini ekleyerek Kurtuluş Savaşı’nı kazanmış ve bu büyük zaferi Cumhuriyet’le taçlandırmıştır.

Ülkemiz ve milletimiz üzerinde hesap yapan şer mihraklarının bütün karanlık planları, Türk’ün çelik iradesi karşısında yerle bir olmaktan öteye gidemeyecektir. Atalarımızın mirası olan kutlu vatanın, yıkılmaz Cumhuriyet’in, şanlı al bayrağın manevi yükümlülüğü hepimizin omuzlarındadır.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden şanlı gazilerimizi sonsuz şükran duygularımla ve rahmetle yad ediyorum.

Alanya halkımızı Cumhuriyet Bayramını coşku ile kutlayacağımız, 28 Ekim Pazar günü Saat 20.00’da Konaklı Stadyumuna  “Cumhuriyet Şöleni ”  adlı Mustafa Yıldızdoğan konserimize davet ediyorum.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.