Kimse gözlerine inanamadı! Recep Tayyip Erdoğan Alanya’da

banner18

Yeniden Refah Partisi Alanya İlçe Başkanı Hasan Çapun ve ekibi mahalle başkanlarını belirlemeye başladılar. Yapılan çalışmalar doğrultusunda Tosmur mahalle başkanlığına Recep Tayyip Erdoğan getirildi.

banner94
Kimse gözlerine inanamadı! Recep Tayyip Erdoğan Alanya’da
24 Mart 2020 Salı 11:08

ÖZEL HABER-Yüksel SOYLU

Milli görüş lideri rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Muhammet Fatih Erbakan tarafından geçen yıl kurulan Yeniden Refah Partisi’ne Alanya İlçe Başkanı olarak resmen atanan Hasan Çapun mahalle başkanlarını açıklamaya devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Alanya İlçe başkanı Hasan Çapun yaptıkları çalışmalar neticesinde son olarak Tosmur mahalle başkanı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ı atayarak görevlendirdi.  Erdoğan, “Milli görüş, Yeniden Refah Partisinde yaşanır.” diyerek Alanya Yeniden Refah Partisi ilçe başkanı Hasan Çağın’a kendisine vermiş olduğu görev için teşekkür etti.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Adana Feke İlçesinde 1999 yılında Dünyaya gelen Recep Tayyip Erdoğan Orta ve Lise öğrenimini Alanya’da tamamladı. Halen Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi hazırlık sınıfı öğrencisi olan Recep Tayyip Erdoğan boş zamanlarında mesleği arıcılık olan babasına yardım ediyor.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.