İYİ Parti’den Alanyaspor’a bayraklı destek

banner18

Ligde oynadığı güzel futbolu ve aldığı skorlarla Alanya halkının desteğini alan Alanyaspor’a bir destek de İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın’dan geldi. Başkan Apaydın, Alanyaspor bayrağını bugün parti binasına astı.

banner94
İYİ Parti’den Alanyaspor’a bayraklı destek
08 Şubat 2020 Cumartesi 16:03

HABER – Muammer SOYLU

Süper Ligin flaş ekibi Alanyaspor’un güzel futboluna her kesimden destek geliyor. İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın’da bu desteğe farklı bir açıdan bakarak parti binasına Alanyaspor bayrağı astı.

İYİ Parti Alanya ilçe binasına dev Türk bayrağının yanı sıra Alanyaspor bayrağı da bugün itibarıyla asıldı. Başkan Yücel Apaydın, “Her zaman onurla, gururla desteklediğimiz Alanyasporumuzun bayrağını İlçe Başkanlık Binamıza astık” şeklinde sosyal medya hesabından paylaştı.

Öte yandan Alanya Belediye Meclisi’nin İYİ Partili üyesi Fikret Arık, bayraklı fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşırken, “Şehrimizin en değerli, en büyük sivil toplum kuruluşu ALANYASPOR ile ne kadar gurur duysak azdır. İyiler hareketi her zaman Alanyasporun yanındadır” ifadeleri kullandı.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.