Hepsini parçalayıp canlı canlı öldürdüler! Alanya’da kaplumbağa vahşeti

banner18

Alanya’nın en popüler turistik mekanları arasında bulunan Damlataş Plajı’na yakın bir konumda yer alan Damlataş Mezarlığı’nda bugün insanlık dışı görüntüler kaydedildi. Şüpheli şahıs yada şahıslar sayıları 10’ları bulan kaplumbağaları teker teker öldürdükleri görüldü.

banner94
02 Mayıs 2020 Cumartesi 17:32

Alanya’nın en popüler turistik mekanları arasında bulunan Damlataş Plajı’na yakın bir konumda yer alan Damlataş Mezarlığı’nda bugün insanlık dışı görüntüler kaydedildi. Mezarlıkta sayıları 10’u bulan kaplumbağalara canlı canlı eziyet edildiği ve bıçakla öldürüldüğü düşünülüyor. Kaplumbağaların kabuklarının parçalandığı ve ezildiği görülen videoda şüpheli şahıs yada şahısların hayvanları mezarlıkta mı katlettiği yoksa öldürüp sonradan buraya mı attıkları ise bilinmiyor. 

NASIL YAPTINIZ?

Polisin soruşturma başlattığı olayla ilgili olarak Alanya’da hayvan severlerden de büyük tepki geldi. Bir çok vatandaş insanlık dışı olay karşısında şok olurken, “Bunu yapanlar insan olamaz. Şüphelilerin bir an önce bulunup cezalarının verilmesini istiyoruz” dediler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.