banner6

Hayırsever Alanyalı işadamı gönülleri fethetti

banner18

Alanyalı İşadamı Turgut Alper arkadaşlarıyla birlikte maddi durumu yetersiz olan engelli Nurullah’a engelli arabası hediye ettiler.

banner94
Hayırsever Alanyalı işadamı gönülleri fethetti
01 Mart 2019 Cuma 17:03

Alanya’nın sevilen iş adamlarından Turgut Alper arkadaşlarıyla birlikte örnek bir davranışa imza attılar. Engelli olan ve maddi yetersizlikler yüzünden engelli aracı bulunmayan Nurullah’a yardım eli uzatan Alper ve arkadaşları yeni bir engelli aracı alarak Nurullah ve ailesine teslim ettiler. Evden çıkmakta bile güçlük çeken engelli Nurullah ve hayırsever işadamı Turgut Alper bugün yeni engelli aracı ile gezintiye çıktılar. Duygu ve düşüncelerini aktaran işadamı Alper, “Mutlu etmek, kazancını doğru yerde kullanmak. O kadar mutlu oldum ki hem o hem ben. Engelli arabası aldık birkaç arkadaşla, ihtiyacı olan Nurullah’a verdik birini. Mutluluğuna ve keyfine diyecek yoktu. Evini görmeye gittiğimde sevindi yataktan kalkacaktı ve bugün kalktı. Artık deniz kenarına gidebilecek annesi ile. Dışarıyı görecek. Yolu açık olsun.” dedi.

İşadamı Alper yaptığı davranışla bir kez daha gönülleri fethederken, 2 engelli aracının daha bulunduğunu ve ihtiyacı olan varsa kendisi ile irtibata geçebileceklerini belirtti.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.