banner6

Erbaş’tan AGC’ye hayırlı olsun ziyareti

banner18

Alanya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden, Alanya Emlakçılar Derneği (ALEMDER) Başkanı Özgür Erbaş dernekleşme süreci hakkında bilgi verdiler. Alemder yönetimi, emlak sektöründe yaşanan sorunlar ve çözümü noktasında gördükleri eksikleri gidermek üzere yola çıktıklarını belirterek gazetecileri bilgilendirdiler.

banner94
Erbaş’tan AGC’ye hayırlı olsun ziyareti
28 Şubat 2019 Perşembe 17:59

Başkan Erbaş, emlak sektöründe öncellikli korsan emlakçı sorunu yaşandığına belirterek "Emlak emlakçıdan alınmalı. Korsan işletmelere karşı kurulduğumuz günden bu yana savaş açtık. Vatandaşlarımız emlakçı ileçalışırken mutlaka fatura kesip kesmeyeceğini sorsun' dedi.

Sorunların giderek arttığını, kayıt dışı emlakçı adı altında çalışan kişilere karşı mücadele etmek istediklerini belirten Erbaş, yetkili mercilerin desteğini talep etti. Erbaş, AGC Başkanı Coşkun'a da hayırlı olsun dileklerini iletirken 'Medya önemli bir güç. Bu noktada desteğe ihtiyacmız var' dedi. Coşkun, yönetim kurulu adına ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek 'Emlakçı mağduru çok insan hikayesi var. Mesleğin kriterlerinin olması ve herkesin buna uyması, uymayanların ayıklanması tüm sorunları çözecektir.' dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.