banner6

Ecz. Murat Levent Koçak “Ak Partili Toklu daha çok genç”

banner18

Alanya’nın yakından tanıdığı  Eczacı Murat Levent Koçak, AK parti ilçe başkanı Mustafa Toklu’ya “İyi çocuk ama çok genç” diyerek destek oldu.

banner94
Ecz. Murat Levent Koçak “Ak Partili Toklu daha çok genç”
06 Aralık 2018 Perşembe 17:14

Geçmiş yıllarda Anavatan Partisi Belediye meclis üyesi iken partisinden ve görevinden istifa ederek Alanya’nın gündemine oturan eczacı Murat Koçak sosyal medya hesabından “Hastalıklı bakış” adı altında bir yazı paylastı. Yazıda Ak parti ilçe başkanı Mustafa Toklu’ya destek çıkarak geçmiş dönemde Alanya’yı  yöneten belediye başkanlarını örnek gösterdi. Alanya eski belediye başkanı Hasan Sipahioğlu’nun siyasette sağ kolu olarak bilinen tecrübeli siyasetçi Murat Levent Koçak’ın sosyal medyadan paylaştığı yazı şu şekilde;

“Dedikodu medyasının belki de yerleşik medyadan daha kuvvetli olduğu bir yerde yaşıyoruz.Gündemi sabote etmek o kadar kolay ki burada....Garip memleketim tam 10 yıl Atıksu Arıtma Tesisisini konuştu.10 yıl kadar ALTAV'ı konuştu.Hala konuşmaya da devam ediyor.Şu günlerde çokça duyduğum yeni bir saçmalığı aktarayım size.:MUSTAFA TOKLU İYİ ÇOCUK AMA ÇOK GENÇ...Şu an aday olması ittifak nedeniyle zor olduğundan açık açık yazabilirim.Bunu partilerden ve adaylardan bağımsız yazıyorum.

Adem Murat Yücel seçildiğinde 29 yaşındaydı.

Hasan Sipahioğlu ilk aday olduğunda 36,seçildiğinde 41 yaşındaydı.

Cengiz Aydoğan ilk aday olduğunda 31,seçildiğinde 36 yaşındaydı.

Mustafa Toklu ise 31 yaşında.

İsterseniz konuyu Fatih Sultan Mehmet'e götürmeyeyim.

Burada ne aday ne parti konuşuyoruz. Sosyolojik bir hastalığımızı söylüyoruz. Duyduğunu tekrar eden değil sorgulayıp,araştırıp bilgi sahibi olup konuşan bir toplum olmamız gerektiğine işaret ediyoruz. Ayrıca bu tavır yetişmiş evlatlar için çok heves kırıcı oluyor.”

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.