banner6

Değirmenci güven tazeledi

banner18

Alanya Otelciler Pansiyoncular Lokantacılar Kefateryacılar Turistik Elya Satıcıları Odası'nın olağan genel kurulu gerçekleştirildi.

Değirmenci güven tazeledi
09 Ocak 2018 Salı 11:22

Haber: Erkan UYSAL

Alanya Belediye Düğün Salonu'ndaki olağan genel kuruluna AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, Alanya Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya, Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir, Alanya Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin Alataş, Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Velittin Yenialp ile odanın çok sayıda üyesi katıldı. Saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda sonra divana tutanakların imzalama yetkisi verildi. Daha sonra yönetim kurulu faaliyet raporu slayt eşliğinde sunuldu. Ardından da denetim kurulu raporu okundu. Sonra faaliyet ve denetim kurulu raporları ile gelir-gider ve bilanço, tahmini bütçe ibra edilerek kabul edildi.

Oda başkanı Hüseyin Değirmenci, "İyi bit katılım oldu. Böyle bir ailenin de başkanı olmaktan da gurur duyuyorum. Biz burada 2014-2018 görev süresini verdiniz. Size layık olmaya çalıştık. Belediye, tüm kurumlarımız, birlik başkanı, TESK ile birlikte çalıştık. Hediyelikçi, lokantacı esnafının ayrı sıkıntıları var. Hükümet pansiyonda öğrenciler kalamaz dedi. Biz dedik ji Alanya ayrı bir yer. Pansiyonlarımız öğrenci almaya devam ediyor. 2016'da kötü bir sezon yaşadıklarından . Hain darbe girişimi oldu. Bunları aşmaya çalıştık. 2017'de bir miktar yukarı çıktık. İnşallah 2018'de Avrupa ve İskandinav pazarında inşallah yükseliş olacak. Rusya pazarı da yükselişte. Esnaf kredilerle ayakta kalıyor. Biz sizlere hizmet etmek için varız. Hep birlikte beraberce olacağız. Biz büyük ve güzel bir aileyiz. Sizlerin mutluluğu için çalılıyoruz" dedi. Saat 17.00'ye kadr devam eden oy kullanma işlemi sonunda Değirmenci, 314 oy alarak bir dönem daha başkan seçildi. 

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.