Can dostlarımızı unutmadılar

banner18

Alanya'nın güzide eğitim kurumlarından Alanya Alaaddin Keykubat Koleji öğrencileri, Alanya Belediyesi Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

banner94
Can dostlarımızı unutmadılar
17 Mayıs 2019 Cuma 11:31

Veteriner Hekim Yakup Mecek ve görevli çalışanlar eşliğinde barınağı gezen öğrenciler, aynı zamanda merak ettikleri soruların cevaplarını buldular. Genel olarak ziyarette barınaktaki hayvanların yaşamları, bakımları, rehabilite süreci, bununla beraber yaban hayatı ve ölen hayvanların mezarlıkları hakkında bilgiler verildi.

Alaaddin Keykubat Koleji Eğitim Koordinatörü Hüsniye Baysal, “Bizler eğitimciyiz, sadece dört duvar arasında ders vererek değil, hayatın her noktasında verimli noktalara parmak basmalıyız. Amacımız, çocuklara erken yaşta hayvan sevgisini kazandırmak, onlarla iletişim kurarak, sevimli dostlarımızı yalnız bırakmamak adına yapmış olduğumuz teknik bir geziydi. Alanya Belediyesi'ne, çalışanlarına, gönüllü olarak burada görev yapan, bu önemli ayda gönüllerinden koparak buraya yardımda bulunan herkese sonsuz teşekkürler ediyoruz" dedi.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.