banner6

Çalış çalışmalarına son hız devam ediyor

banner18

Alanya Şoförler, Nakliyeciler, Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Adayı Recep Çalış, seçim çalışmalarına tam gaz aralıksız devam ediyor.

Çalış çalışmalarına son hız devam ediyor
12 Mart 2018 Pazartesi 14:24

Alanya Şoförler, Nakliyeciler, Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Adayı Recep Çalış, yakın tarihte yapılacak olan Oda seçimi öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Gündüzleri şoför esnaflarını ziyaret eden Çalış, dün akşam seçim ofisini de açarak esnaf arkadaşlarını da orada ağırlamaktan mutluluk duyacağını belirtti. Projelerini ve yapacaklarını anlatan Çalış,  seçim ofisi açılışında, ‘Kıymetli arkadaşlarım, değerli esnaf arkadaşlarım; bu gün Seçim ofisimizin açılışında bizleri yalnız bırakmayan, başta Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel’e, Oda Başkanlarımıza, Başkan Adaylarımıza, mazeretlerinden dolayı aramızda olamayan, telefonla arayıp iyi temennilerini ileten, çelenk ve canlı çiçeklerle atmosferinizi renklendiren, açılış konuşmasını yapan çok kıymetli Öğretmenim, Sayın Oğuz Korum’a Kuran’ı Kerim okuyan değerli hocama ve duasıyla katkıda bulunan amcamın oğlu, Gaziantep İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çalış’a ve ismini hatırlayamadığım tüm misafirlerimize çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Ayrıca davet için unutup arayamadığım herkesten özür diliyorum.’ Diye konuştu.

Bundan sonra esnafların dertlerini daya yakından dinleyip, önceden yapılan hataların hiç birinin yapılmaması için özen göstereceğini ifade eden Çalış, ‘bizim yönetimimizle her şey değişerek çok daha güzel olacak’ diye konuştu.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.