banner6

Beklenen kar sonunda geldi

banner18

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşları İskele’de karla buluşturdu. Alanya Belediyesi’ne ait kamyonlar, Taşatan Yaylası Hacıbeleni mevkiinden getirdiği karı İskele Şelale Meydanı’na dökerek vatandaşlara unutulmaz bir gün yaşattı.

Beklenen kar sonunda geldi
14 Ocak 2019 Pazartesi 09:34

Alanya Belediyesi, Taşatan Yaylası’ndan getirdiği 8 kamyonkarı, İskele Şelale Meydanı’na dökerek vatandaşlara unutulmaz bir gün yaşattı. İlk defa kar gören çocukların sevincine ortak olan Başkan Yücel, çocuklarla bol bol kartopu oynayarak fotoğraf çektirdi.Kentin yüksek kesimlerinde etkili olan kar yağışının ardından ilçe merkezindeki çocukların kartopu oynama hayalini Başkan Yücel gerçeğe dönüştürürken aileler de eğlenceye ortak oldu. İskele Meydanı Şelale Önü’ne kamyonlarla taşınan kar sayesinde çocuklar gönüllerince eğlendi.

YÜCEL: “7’DEN 77’YE VATANDAŞLARIMIZLA BERABER MUHTEŞEM BİR HAFTA SONU GEÇİRDİK”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, vatandaşlarla beraber muhteşem bir hafta sonu geçirdiklerini vurgularken şöyle konuştu; “Küçük yaştaki çocuklar ilk defa karla karşılaştılar. Karı görmeyen ve karla temas etmeyençocuklarımıza karı görmesi için bu aktiviteyi yaptık. Kamyonlarla getirdiğimiz karla vatandaşlarımıza güzel bir hafta sonu yaşatmak istedik. Gördüğünüz gibi çocuklar çok mutlu. İnsanlarımızın mutluluğu için her türlü sosyal aktiviteyi sürdüreceğiz.” İskele Şelale Önü’ne getirilen kar sonrasında vatandaşlar büyük bir mutluluk yaşadığını belirtirken Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e organizasyon için teşekkür ettiler.

banner77
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.